Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sebastian Świderski walczy z kolanem

Sebastian Świderski walczy z kolanem

Wpadł do Polski tylko na chwilę, aby spotkać się z nowym trenerem kadry siatkarzy i... lekarzami. Od lat czołowy przyjmujący reprezentacji Polski, Sebastian Świderski, boryka się z bólem kolan i ostatnio znowu nie może z tego powodu grać.

W ćwierćfinale ligi włoskiej zacząłem odczuwać dolegliwości – mówi przyjmujący Lube Banca Macerata. – Okazało się, że mam kłopoty z chrząstką stawową prawego kolana. To oznacza konieczność zrobienia artroskopii. Przerwa potrwa kilka tygodni, mam nadzieję, że zdążę przed 22 czerwca, kiedy mam się stawić na zgrupowaniu. Trener Daniel Castellani stawia na młodzież, ale liczę, że jeszcze się załapię do dwunastki – śmieje się „Świder”.

Na razie nie wiadomo, czy zostanie na kolejny, już siódmy sezon we Włoszech, ale wszystko na to wskazuje. Nasz siatkarz może opuścić Maceratę tylko w przypadku, gdyby wybrał ofertę z Polski. Warunkiem byłoby wpłacenie przez kontrahenta sumy odstępnego.Cena nie jest zaporowa – zapewnia Świderski. – Ale jeszcze nie rozmawiałem z szefami klubu. Myślę jednak o pozostaniu w Maceracie, bo córka akurat za rok kończy we Włoszech szkołę podstawową.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved