Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Negocjował Hernandez, ale ten z Rzeszowa

Trwają rozmowy na temat kompletowania kadry Jadaru Radom na kolejny sezon w ekstraklasie. Wczoraj przeprowadzono wstępne negocjacje z kubańskim środkowym Ihosvany Hernandezem, grającym w minionym sezonie w Resovii.

Jak podała Gazeta Wyborcza Radom, w środę prezes klubu Tadeusz Kupidura miał się spotkać z przyjmującym Jadaru Sirianisem Hernandezem. Tematem rozmów miało być przedłużenie współpracy Kubańczyka z radomskim zespołem. Spotkanie z siatkarzem zza oceanu odbyło się, z tym że gościem prezesa Kupidury nie był popularny „Siri”, a jego rodak – występujący dotychczas w Asseco Resovii Rzeszów – Ihosvany Hernandez.

Środkowemu bloku właściciel Jadaru przedstawił propozycję dwuletniej umowy na grę w Radomiu. Zawodnik nie mógł jednoznacznie odpowiedzieć, czy jest zainteresowany reprezentowaniem barw Jadaru z prostej przyczyny. Siatkarza obowiązuje cały czas umowa z drużyną ze stolicy Podkarpacia, która wygasa dopiero z końcem czerwca. Konkrety na temat ewentualnych występów trzeciego z Kubańczyków w Radomiu możemy poznać już jednak wcześniej. Pod koniec maja okaże się, czy Resovia jest zainteresowana ponownym zatrudnieniem „rzeszowskiego” Hernandeza w swoim klubie, czy też zawodnik otrzyma wolną rękę w szukaniu nowego pracodawcy.Z kolei tura rozmów z Sirianisem Hernandezem została przeniesiona na czwartek.

*Źródło – Gazeta Wyborcza Radom

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved