Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Heros Bartman…

Heros Bartman…

fot. archiwum

Tuż przed pierwszym zgrupowaniem naszych kadrowiczów w Spale, Fundacja Herosi zorganizowała sesję zdjęciową z udziałem przedstawiciela siatkarskiego młodego pokolenia – Zbigniewa Bartmana. Zdjęcia z udziałem reprezentanta kraju są zapowiedzią inicjowanej właśnie kampanii społecznej.

Celem głównym podjetej kampanii będzie promowanie pozytywnych postaw społecznych a w szczególności zwrócenie uwagi na dziecko. Dorośli coraz mniej czasu poświęcają swoim pociechom, zapominając, że najcenniejsza w ich prawidłowym rozwoju jest zabawa, która zajmuje aż do chwili rozpoczęcia nauki najważniejsze miejsce w ich życiu. Zabawa jest rodzajem pracy, dzięki której dziecko opanowuje, przekształca i poznaje otaczającą go rzeczywistość, zaspokajając jednocześnie jego potrzebę aktywności i relaksu. Coraz bardziej zauważalne jest również zanikanie więzi pomiędzy rodzicami a dziećmi. O tym, jak bardzo ważne jest wspólne spędzanie czasu Fundacja chce powiedzieć poprzez tę kampanię.

Chyba nie musimy Państwu pisać jakie wrażenie zrobił "Zibi" przechadzający się po parku w todze oraz złotych liściach laurowych. "Boski Apollo", "Zeus" to tylko nieliczne pochwały, które padły z ust przechodniów (zapewniamy, że nie tylko damskiej części!). W sesji wzięły udział również dzieci – 2,5-letnia Julcia oraz 8-letnia Weronika. Ta ostatnia, dzięki Zbyszkowi, może z dumą powiedzieć, że potrafi już wiązać sznurówki. Za to nasz reprezentant uczył się pleść warkoczyki i czytał tak bajkę, że maleńka Julcia prawie usnęła mu na kolanach.

To była naprawdę świetna zabawa. Nie przypuszczałem, że czas ten może tak szybko minąć – podsumował dzisiejsze zdjęcia Zbigniew Bartman vel "Cezar". Zdjęcia trafią wkrótce na materiały promujące Fundację. Ich autorem jest Łukasz Znojek .Dodamy również, że w działania Fundacji Herosi od początku jej istnienia włączają się czołowi polscy i zagraniczni siatkarze (m.in. Wlazły , Winiarski , Antiga , Giba ), siatkarki (m.in. Glinka , Świeniewicz , Zenik ) oraz inni sportowcy (Majewski , Wiercioch , Matkowski i Fyrstenberg ).

źródło: herosi.eu, inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved