Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zmiany w ekipie Pronaru Parkiet Hajnówka

Zmiany w ekipie Pronaru Parkiet Hajnówka

fot. archiwum

Bardzo wiele wskazuje na to, że skład drużyny z Hajnówki zostanie poważnie zmieniony. Klubowi działacze nie próżnują i już są na etapie szukania zawodników, którzy wzmocnią drużynę z Podlasia w przyszłym sezonie pierwszoligowym.

Jeszcze w trakcie sezonu zarząd postanowił wyrzucić z zespołu podstawowego przyjmującego Rafała Matusiaka . Działacze tłumaczyli się kryzysem finansowym i swoją decyzję motywowali tym, że zawodnik zarabiał najwięcej w całej ekipie.

Hajnowianie się nie załamali. Zajęli piąte miejsce w rozgrywkach, najlepsze w historii, ale teraz nad Pronarem Parkietem zebrały się czarne chmury. Z zespołem pożegnał się libero Tomasz Knasiecki , który już opuścił Podlasie. A mówi się też o tym, że w jego ślady pójdzie między innymi Marcin Kozioł . Być może ekipę opuści także Konrad Woroniecki .

Trener bez kontraktuNie tylko zamieszanie z Matusiakiem utrudni przekonanie nowych graczy, żeby wybrali Hajnówkę, ale też fakt, że nowego kontraktu podpisanego wciąż nie ma trener Blomberg .

Cały czas rozmawiamy z zarządem. Nie chcę mówić, czy jestem bliżej czy dalej od pracy w Hajnówce. Mam jednak nadzieję, że do końca miesiąca wszystko się wyjaśni, bo umowę mam podpisaną do ostatniego dnia maja – podkreśla szkoleniowiec.

Nic dziwnego, że trener nie chce rozmawiać o tym, kogo najchętniej widziałby w zespole.- Mam swoje plany, ale nie wiem, na kogo nas będzie stać – kończy trener Blomberg .

*Autorką tekstu jest Sylwia Kowalczyk (Kurier Poranny)

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved