Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Jadarze zmienią się nie tylko siatkarze

W Jadarze zmienią się nie tylko siatkarze

fot. archiwum

Zmiany w kadrze, nie będą jedynymi, do jakich w najbliższym czasie dojdzie w Jadarze. Przebudowany zostanie niemal cały sztab szkoleniowo-organizacyjny klubu. Drugim trenerem nie będzie natomiast Robert Prygiel.

Z osób bezpośrednio dotychczas pracujących z siatkarzami, obok trenera Jana Sucha , pozostaną tylko masażysta Krzysztof Malczewski i związany na dobre i złe z radomską siatkówką od ponad 30-lat chorąży Mirosław Mucha .

 

Z radomskim klubem już praktycznie pożegnał się Oskar Kaczmarczyk . Statystyk Jadaru rozpoczyna właśnie pracę z kadrą Daniela Castellaniego . Swoją niespełna roczną przygodę z Radomiem kończy również odpowiadająca za wszelkie sprawy administracyjne Katarzyna Piesik . Mało prawdopodobne jest aby w przyszłym sezonie listę płac w Jadarze podpisywał kierownik zespołu, pełniący w ostatnim czasie również rolę asystenta trenera Dominik Kwapisiewicz . 

Kto zastąpi wymienionych? Wszystko wskazuje na to, że wszystkie wymienione funkcje właściciele klubu powierzą osobom związanym z Radomiem. Mówi się, że po rocznej przerwie rolę statystyka ponownie obejmie Robert Grzanka . Kierownikiem zespołu zostać ma natomiast Andrzej Skorupa . Znakomity w przeszłości rozgrywający byłby najbliższym współpracownikiem Jana Sucha . Szkoleniowiec zapewnia, że powierzenie odpowiedzialnej funkcji legendarnemu zawodnikowi przyniosłoby wiele korzyści. Sam Andrzej Skorupa również nie kryje z tego powodu zadowolenia. – Z siatkówką związany jestem już od ponad 30 lat. Odpowiadałbym więc za rzeczy, na których znam się bardzo dobrze, i które nie mają dla mnie większych tajemnic – podkreśla.

 

Z całą pewnością drugim trenerem nie będzie natomiast Robert Prygiel , o czym w swoim czasie było dosyć głośno. – Oczywiście podglądał będę szkoleniowy warsztat Jana Sucha. Przez najbliższe dwa lata zamierzam skupić się wyłącznie na grze – zapewnia "nowy" atakujący Jadaru.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved