Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowe władze AZS Olsztyn spotkały się z kibicami

Nowe władze AZS Olsztyn spotkały się z kibicami

fot. archiwum

Wczoraj w Bibliotece UWM odbyło się spotkanie nowych władz AZS Olsztyn z sympatykami tej drużyny. Było to pierwsze spotkanie tego typu, gdzie kibice mieli okazję wziąć udział w dyskusji z włodarzami na temat przyszłości klubu.

Nie obyło się również bez małego podsumowania zakończonego sezonu. – Cieszę się, że ten sezon mamy za sobą, według mnie był to jeden z najtrudniejszych sezonów historii AZS Olsztyn.(…) Proszę mi wierzyć, że ten sezon był naprawdę bardzo ciężki, pojawiło się nawet widmo upadku spółki, sytuacja była katastrofalna. Dzięki pomocy Urzędu Miasta, Województwa, Uniwersytetu, czy firmy m.in. Jurka Mroza , który jest tutaj obecny udało nam się ten sezon zakończyć. Chciałbym podziękować również wam, kibicom, którzy wspierali nasz zespół, mnie. Mam nadzieję, że więcej takich sytuacji już nie będzie. – podsumował wiceprezes Tomasz Jankowski . Warto również dodać, że olsztyński klub nie zalega z płatnościami dla zawodników.

 

Interesuje mnie to jakie sugestie mają państwo, co się w klubie podoba, a co nie? Jakie rzeczy można zmienić, dodać. Potrzebujemy pomocy, zaczęliśmy od wielu rzeczy między innymi od kontaktu z kibicami. Bardzo proszę o pytania, propozycje. – Rozpoczął dyskusję nowy prezes AZS Olsztyn, Mariusz Szyszko . 

Na odpowiedź nowy prezes nie musiał długo czekać, zgromadzeni w sali konferencyjnej kibice bardzo poważnie podeszli do tej dyskusji. Tematem do rozmów były między innymi ceny biletów oraz to w jaki sposób ułatwić dostęp fanom do zakupu wejściówki na mecz. Kolejnym poruszanym tematem było rozpowszechnienie w regionie olsztyńskiej siatkówki, a także co zrobić aby hala Urania na nowo wypełniła się kibicami na każde spotkanie. Wiele emocji wzbudziła również informacja o planach budowy nowej hali na 6 tys. miejsc na terenie Kortowa, pomysł ten ma zarówno przeciwników jak i sympatyków.

 

Podsumowując, można odnieść wrażenie, że obydwie ze stron wyszły ze spotkanie zadowolone. Jedno jest pewne, że na jednym się nie skończy, jak powiedział sam prezes Mariusz Szyszko.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved