Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadeci Czarnych w finale mistrzostw Polski

Kadeci Czarnych w finale mistrzostw Polski

Siatkarze Czarnych Radom awansowali do finału mistrzostw Polski kadetów. Zespół prowadzony przez Andrzeja Sitkowskiego i Krzysztofa Jaskulskiego na zakończenie turnieju półfinałowego w Kędzierzynie Koźlu pokonali tamtejszy MMKS w trzech setach.

Podobnie jak w dwóch wcześniejszych meczach, i tym razem siatkarze z Radomia nie mieli najmniejszych kłopotów z wykazaniem swojej wyższości nad rywalem. Imponowali zagrywką, świetnie radzili sobie w bloku. – MMKS to bardzo dobry zespół. Grał u siebie, mimo to nie mieliśmy kłopotów z wykazaniem swojej wyższości – podkreśla Andrzej Sitkowski.

W niedzielnym meczu siatkarzy Czarnych osobiście dopingował Ryszard Fałek, zastępca prezydenta Radomia. – Po juniorach pochwalić możemy się już drugim zespołem, który w tym roku zagra w finale mistrzostw Polski. To ogromny sukces – nie ma wątpliwości Janusz Stańczuk, prezes Czarnych. Turniej z udziałem najlepszych ośmiu drużyn kraju rozegrany zostanie 27-31 maja.Czarni Radom – MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0

(25:16, 28:26, 25:14)

Składy zespołów:

Czarni: Gonciarz, Pszenny, D. Ostrowski, Wachnik, Michalski, Grzechnik, Filipowicz (libero) oraz Płaskociński, Bucki, Skwarek, Wanat, Zugaj.

Zobacz również:

Wyniki 1/2 finału mistrzostw Polski kadetów

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved