Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Zwycięstwo radomskich kadetów

Zwycięstwo radomskich kadetów

Od zwycięstwa rozpoczął swój występ w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski zespół kadetów Czarnych Radom. Podopieczni Andrzeja Sitkowskiego w Kędzierzynie Koźlu pokonali Dobry Wynik Kraków w czterech setach.

Mający w swoim składzie kilku uczniów SMS PZPS Spała, zespół z Krakowa tylko w trzecim secie był równorzędnym przeciwnikiem dla siatkarzy z Radomia. Mimo zdecydowanego zwycięstwa Andrzej Sitkowski, tradycyjnie, daleki był od euforii. – Rozpoczęliśmy dobrze. Pamiętać jednak trzeba, że na tym etapie rywalizacji nie ma już słabych drużyn. Nikt nie położy się na parkiecie. Każdą wygraną trzeba wywalczyć – podkreśla szkoleniowiec.

W sobotę Czarnych czeka drugi mecz. Tym razem przeciwnikiem radomian będzie Trefl Gdańsk, którzy dzisiaj uległ gospodarzom 2:3.

Czarni Radom – Dobry Wynik Kraków 3:1

(25:10, 25:20, 25:27, 25:18)

Skład:

Czarni: Gonciarz, Pszenny, D. Ostrowski, Wachnik, Michalski, Grzechnik, Filipowicz (libero) oraz Wanat, Zugaj.