Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ruchy transferowe w Jadarze Radom

Ruchy transferowe w Jadarze Radom

fot. archiwum

Karuleza transferowa w pełni. Ikona radomskiej siatkówki, były reprezentant Polski i rozgrywający Czarnych Andrzej Skorupa otrzymał konkretną propozycję współpracy z Jadarem Radom. Bliski podpisania umowy jest Grzegorz Szumielewicz.

Trener Jadaru Jan Such jak mantrę powtarza stwierdzenie, że siłę siatkówki chce budować na zawodnikach i ludziach sportu z Radomia. Jak wskazują ostatnie ruchy w Jadarze, nie są to słowa rzucane na wiatr. Świadczą o tym skuteczne zabiegi mające na celu ściągnięcie do Radomia Roberta Prygla . – Widać, że ktoś wreszcie zrozumiał, że w tym środowisku tkwi siła i potencjał. Jeżeli się ono zjednoczy, siatkówkę w Radomiu stać naprawdę na uzyskanie bardzo wysokiego poziomu – podkreśla atakujący z reprezentacyjnym doświadczeniem.

Sam zainteresowany jest również zadowolony z takiego przebiegu sprawy. – Potwierdzam mój powrót do Radomia. Cieszę się podwójnie gdyż wracam grać w siatkówkę, a nie na emeryturę. Rozmowy z prezesem Tadeuszem Kupidurą były burzliwe, ale bardzo owocne. Ostatecznie doszliśmy do porozumienia, z czego jestem bardzo zadowolony. Od razu powiem, że gra dla radomskich kibiców będzie dla mnie nie lada wyzwaniem. To przecież moje rodzinne miasto, znajomi, tu nie będzie miejsca by się schować po nieudanym występie. Mam jednak nadzieję, że podołam. Co prawda jeszcze nie podpisałem stosownych dokumentów, ale to tylko formalność – oznajmił Robert Prygiel .

Co ciekawe, wśród szefów dwóch radomskich klubów reprezentujących męską siatkówkę na ogólnopolskiej arenie coraz bardziej zacierają się różnice. Świadczy o tym chociażby wymiana zawodników pomiędzy Czarnymi i Jadarem.Szkoleniowym hitem, może okazać się wzmocnienie sztabu trenerskiego Jadaru przez Andrzeja Skorupę .

Nie przewiduję co prawda nowych funkcji w zespole, ale myślę, że pomoc Andrzeja przy zespole, nawet w roli asystenta, przyniosłaby same korzyści – kończy Jan Such .

Bliski podpisania umowy z Jadarem jest występujący ostatnio w Czarnych Grzegorz Szumielewicz . Sprawa jest podobno przesądzona, a finał negocjacji ma nastąpić w najbliższy poniedziałek.

źródło: gazeta.pl, RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved