Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rafał Legień trenerem MKS MOS Interpromex Będzin

Rafał Legień trenerem MKS MOS Interpromex Będzin

fot. archiwum

Miało być spokojnie w drużynie siatkarzy MKS MOS Interpromex Będzin, jednak po fatalnym sezonie, nie obędzie się bez zmian. Pierwszy odczuł je dotychczasowy szkoleniowiec Albert Semeniuk, który pożegnał się z trenerską ławką.

Kilka tygodni temu, były już trener będzińskiego klubu przekonywał, że nadal będzie trenował drużynę MKS MOS Interpromex. Zapewniał także, że drużyna w II lidze spędzi tylko jeden sezon i powróci na zaplecze PlusLigi. Wszystko jednak zmieniło się diametralnie. Zarząd klubu podziękował Semeniukowi za współpracę, a jego miejsce zajmie dotychczasowy zawodnik MKS-u Rafał Legień.

Jeszcze wszystko nie jest dogadane, pozostały pewne drobne szczegóły, ale można już ze stuprocentową pewnością powiedzieć, że zostaję trenerem MKS-u – powiedział nam nowy szkoleniowiec.

W samym składzie drużyny najprawdopodobniej również dojdzie do zmian, a ze wstępnych i nieoficjalnych informacji wynika, że z kadrą mogą się pożegnać doświadczeni Piotr Gabrych oraz Grzegorz Nowak. – Na razie jeszcze z chłopakami nie rozmawiałem. Pozostali młodzi zawodnicy mają kontrakty na ten zbliżający się sezon i oni pozostaną – powiedział Rafał Legień.Kadra MKS-u zostanie uzupełniona junioram. Co ważne, w klubie pozostanie sponsor, jakim był dotychczas Interpromex i jak zapewniają działacze, MKS przetrwa i wbrew obawom, nie podzieli losów Kazimierza Płomień Sosnowiec.

źródło: naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved