Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadeci Czarnych prawie pewni awansu

Kadeci Czarnych prawie pewni awansu

Srogiej lekcji siatkówki udzielili swoim rówieśnikom z Gdańska kadeci Czarnych. W rozgrywanym w Kędzierzynie Koźlu półfinale mistrzostw Polski, tym razem radomianie pewnie pokonali Trefla.

W niedzielę podopieczni Andrzeja Sitkowskiego zagrają z MMKS Kędzierzyn-Koźle, ale już dzisiaj stwierdzić można, że udziału w finale pozbawić mógłby ich tylko jakiś kataklizm!

Zazwyczaj oszczędny w pochwałach Andrzej Sitkowski, tym razem chętnie komplementował swoich podopiecznych. – Zagrali naprawdę bardzo dobry mecz – zapewnia szkoleniowiec. Jego zdaniem kluczem do przekonywującego zwycięstwa okazała się zagrywka i niemal perfekcyjne przyjęcie. – Wyrównana walka trwała tylko do stanu 20:20 w pierwszym secie. Później nasza dominacja na parkiecie nie podlegała już żadnej dyskusji. Nad rywalem górowaliśmy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła – podkreśla Andrzej Sitkowski.Czarni Radom – Trefl Gdańsk 3:0

(25:21, 25:13, 25:11)

Składy zespołów:

Czarni: Gonciarz, Pszenny, D. Ostrowski, Wachnik, Michalski, Grzechnik, Filipowicz (libero) oraz Płaskociński, Bucki, Skwarek, Wanat, Zugaj.

Zobacz również:

Wyniki i tabela 1/2 finału MP kadetów

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved