Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bielskie zakończenie sezonu

Bielskie zakończenie sezonu

fot. archiwum

Ostatnim akcentem minionego sezonu PlusLigi Kobiet będzie nietypowa konfrontacja w hali przy ulicy Rychlińskiego. Po przeciwnych stronach siatki staną bielskie zawodniczki i... trenerzy wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi.

Cały sezon trwała poważna rywalizacja, dlatego na zakończenie chcieliśmy zrobić coś „swojskiego” w ramach podziękowania dla kibiców i sponsorów – tłumaczy ideę przedsięwzięcia dyrektor bielskiego klubu, Ryszard Bortliczek .

 

Spotkanie rozpocznie się w piątek 8 maja o godzinie 18:00, a organizatorzy zapewniają, że atrakcji dla siatkarskich kibiców nie zabraknie. Pewne jest, że w przerwach między setami organizowane będą rozmaite konkursy z nagrodami. – Mamy nadzieję, że kibice stawią się tak licznie, jak na finałowe mecze. Wstęp na mecz jest wolny, a zaplanowane atrakcje niech pozostaną niespodzianką – mówi tajemniczo dyrektor Bortliczek. 

Bielskie siatkarki, które w minionym sezonie wywalczyły Puchar Polski i srebrne medale krajowych rozgrywek, zmierzą się ze sztabem szkoleniowym BKS Aluprof, wzmocnionym innymi znanymi postaciami świata siatkówki. – Wystąpią ciekawe osoby i myślę, że dla kibiców będzie to przyjemne wydarzenie – dodaje działacz klubu z Bielska-Białej. W drużynie trenerów, z grona zaproszonych gości, zagrają m.in. szkoleniowiec pierwszoligowego BBTS-u i polskiej kadry B Grzegorz Wagner , bielszczanin Wiesław Popik (aktualnie Stal Mielec), a także dyrektor PlusLigi Kobiet Jacek Kasprzyk .

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved