Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Smilen Mljakow walczy o mistrzostwo Libanu

Smilen Mljakow walczy o mistrzostwo Libanu

fot. archiwum

Gracz zespołu Domex Tytan AZS Częstochowa, Bułgar, Smilen Mljakow wyjechał do Libanu, gdzie drugi rok z rzędu walczy w najważniejszej fazie miejscowych rozgrywek. Przed rokiem, z drużyną Anuar, Bułgar wywalczył już trofeum w Libanie

Mljakow wylatuje do Libanu już jutro, gdzie zasili barwy drużyny Anuar, która już przed rokiem wywalczyła złoty medal tamtejszej ligi. – Będę w Libanie 25 dni – twierdzi Bułgar. – Mam wielką nadzieję, że po raz drugi wygram z nimi mistrzostwo. Jadę tam ze swoją żoną, ale bez dzieci, które zostaną z dziadkami w Sofii . Klub Anuar zapisał w sezonie zasadniczym 21 zwycięstw i 2 porażki na swoim koncie. W lidze libańskiej występuje trzynaście zespołów.

Zawodnik przyznał też, że w trakcie jego pobytu na Bliskim Wschodzie rozstrzygnie się również kwestia jego przyszłości w polskiej lidze. – W ciągu trzech może czterech dni będzie wiadomo jaki zespół z Częstochowy będzie miał budżet na kolejny sezon w obliczu trwającego światowego kryzysu. Ja mam podpisany kontrakt z nimi na kolejny sezon i bardzo chciałbym w Polsce zostać – dodał bułgarski atakujący.

* Wypowiedzi zawodnika za gong.bgźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved