Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Niewiele zmian w drużynie EC Wybrzeże

Niewiele zmian w drużynie EC Wybrzeże

fot. archiwum

Siatkarki EC Wybrzeża TPS po zakończeniu rozgrywek ligowych w większości brały udział w Akademickich Mistrzostwach Polski. Tymczasem zarząd klubu stara się dopiąć budżet na nadchodzący sezon.

Jesteśmy na etapie konstruowania budżetu i rozmów z zawodniczkami – mówi Jerzy Skrobecki, szkoleniowiec zespołu, który zarazem pełni funkcję wiceprezesa klubu. – Czynimy wszytko aby zapewnić klubowi środki finansowe, gwarantujące spokojna grę w I lidze.

W nadchodzącym sezonie zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, w barwach EC Wybrzeża TPS, kibice raczej nie zobaczą Katarzyny Zygmuntowicz, która zamierza zakończyć karierę. Reszta zawodniczek zadeklarowała natomiast chęć dalszych występów w Rumi. – Chcemy utrzymać trzon zespołu i będziemy robić wszytko, aby tak się właśnie stało – deklaruje Jerzy Skrobecki. – Do klubu wpływają oferty od zawodniczek z zewnątrz. Jest kilka ciekawych propozycji, zwłaszcza od menadżerów, ale póki co, jest zdecydowanie za wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek konkretach – dodaje szkoleniowiec EC Wybrzeża TPS.

źródło: goniec rumski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved