Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Pakosz: Szykujemy kosmetyczne ruchy kadrowe…

Konrad Pakosz: Szykujemy kosmetyczne ruchy kadrowe…

fot. archiwum

Częstochowianie ukończyli sezon PlusLigi 2008/09 na 5. pozycji. Ocena osiągnięć drużyny nie jest łatwa. Patrząc tylko na ligę, jedni uważają, że nie jest to miejsce satysfakcjonujące, inni natomiast podkreślają, że w sam raz, jak na tak młodziutki zespół, bez wystarczającego doświadczenia.

Dać młodej, po zakończonym właśnie sezonie, już mającej pewien bagaż doświadczeń drużynie, „zrobić” w tym samym składzie wynik? A może jednak zgodnie z zasadą ograniczonego zaufania, nie dowierzać, że te elementy, które teraz szwankowały, w kolejnym sezonie cudownie znikną? Jaką odpowiedź na tak postawione pytania mają władze częstochowskiego klubu? Twierdząca odpowiedź na pierwsze pytanie, oznaczałaby pozostawienie drużyny bez zmian. Odpowiedź „tak” na drugie pytanie, oznaczałaby znaczące transfery. No więc jaka prawdopodobnie jest odpowiedź zarządu klubu?

Światło na to rzuca przesłana dzisiaj do redakcji Strefy Siatkówki informacja prezesa AZS-u Częstochowa, Konrada Pakosza. – W związku z pojawieniem się na Państwa stronie informacji dotyczącej zainteresowania przez nasz Klub zawodnikiem AZS-u Politechnika Warszawska – Panem Rafałem Buszkiem, informuję, że w związku z faktem, iż zawodnika obowiązuje umowa w Klubie ze stolicy na sezon 2009/10 jego przejście do naszego Klubu, przynajmniej na chwilę obecną, jest AWYKONALNE. Jednocześnie informuję, że na chwilę obecną nie prowadzimy żadnych rozmów z zawodnikami. W najbliższych dniach – jeśli nic się nie zmieni – będziemy znali w dużym przybliżeniu środki jakimi będziemy dysponować i po podpisaniu umów sponsorsko-reklamowych na sezon 2009/2010, przystąpimy do kosmetycznych ruchów kadrowych – informuje redakcję Strefy Siatkówki prezes AZS-u Częstochowa, Konrad Pakosz.

Ze słów prezesa Pakosza można wnioskować, że zdecydowano w klubie, iż drużyna w składzie z minionego sezonu dostanie szansę pokazania się w walce o medale w sezonie 2009/10. Trudno tylko jednoznacznie powiedzieć, czy informacja przekazana Strefie Siatkówki jest „profilaktycznym działaniem” prezesa Pakosza (po pojawieniu się w strefowej „Karuzeli transferowej” pierwszego nazwiska wśród siatkarzy jakimi zainteresowany jest AZS – właśnie Rafała Buszka), czy rzeczywiście na głośniejsze transfery do Częstochowy w najbliższym czasie nie powinniśmy czekać…źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved