Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Iraklis się rozpada

Iraklis się rozpada

fot. archiwum

Jak informują dziś greckie media, większość zawodników występujących w drużynie Iraklisu Saloniki zamierza pożegnać się z klubem. Największym rozczarowaniem sezonu jest dla nich porażka w finale Ligi Mistrzów.

Iraklis zajął drugie miejsce, ulegając w finałowym spotkaniu Itasowi Diatec Trento 1:3. Był to trzeci finał Greków na przestrzeni ostatnich kilku lat, w którym uznać musieli wyższość rywali. Jeszcze gorzej było w greckiej lidze, Iraklis uległ w półfinale Panathinaikosowi Ateny i odpadł z rywalizacji o medale, zajmując ostatecznie 4 miejsce.

Kapitan kadry narodowej Bułgarii, Plamen Konstantinow w ciągu miesiąca zdecyduje, gdzie będzie kontynuował swoją sportową karierę. – Moja przyszłość jest niejasna – twierdzi zawodnik Iraklisu. – Na pewno odchodzę z Iraklisu. W tym roku klub miał wiele problemów zarówno organizacyjnych jak i wewnątrzklubowych. W tym roku nie zamierzam czekać do ostatniego momentu z podpisaniem kontraktu.Obecnie ważne kontrakty z klubem mają tylko Andrej Kravarik i Makis Kanellos. Z zespołem pożegnał się również trener, Flavio Gulineli. Jak powiedział Konstantinow drużyna zorganizowała mu należyte pożegnanie. – Z tego co wiem ma propozycje z Treviso i Odincowa – dodał Konstantinow.

Kolejnym graczem, który opuści Iraklis będzie Simon Tischer. Gracz jest przed podpisaniem kontraktu z Panathinaikosem Ateny. Blisko przejścia do tego zespołu jest również Nikos Smaragdis. Przyjmujący Iraklisu, Aleks Akhrem ma natomiast propozycję z włoskiego Montichiari.

źródło: inf. własna, Top Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved