Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS będzie młody i gniewny

GTPS będzie młody i gniewny

fot. archiwum

- Zbudujemy drużynę, na jaką będzie nas stać. Nasz budżet będzie mniejszy niż przed rokiem. Zagra w lidze znacznie młodszy zespół, zagra o utrzymanie - o sytuacji w gorzowskiej siatkówce opowiada trener GTPS-u, Sławomir Gerymski.

Kibiców najbardziej interesują ruchy kadrowe. Dziś możemy już napisać o rewolucji w składzie GTPS. W Gorzowie mają zostać Paweł Kupisz, Krzysztof Grzesiowski, Marcin Olichwer, Michał Stępień i Łukasz Wroński.

Odchodzą za to trzej bardzo ważni dla gorzowskiej układanki siatkarze: Maciej Wołosz (ma ciekawą propozycję z PlusLigi), Michał Kamiński (był wypożyczony, wraca do Jastrzębia) i Mateusz Jasiński (wraca z wypożyczenia do Jokera Piła).

Nie zagrają w Rajbud Development GTPS także Tomasz Borczyński (zakończył karierę), Radosław Maciejewicz, Marcin Kudłacik i Damian Kaniowski. – W ich miejsce zaprosimy do naszego klubu tylko młodych chłopaków, którzy w poważnej siatkówce będą stawiać pierwsze kroki. Sytuacja nas zmusiła do tego, aby stworzyć tu grupę młodych gniewnych. Ten zespół na pewno będzie walczył o utrzymanie się w pierwszej lidze. Będziemy mieli mniejszy budżet niż przed rokiem. W tej trudnej sytuacji cieszę się jednak, że firmy, które sponsorowały GTPS w poprzednim sezonie, zostaną z nami, choć za mniejsze pieniądze – mówi Sławomir Gerymski.*Autor tekstu: Kamil Siałkowski

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved