Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu

Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu

fot. archiwum

- Powinnyśmy wygrać spotkanie 3:0, a przegrałyśmy je własnymi błędami. Gwardia wcale dobrze nie grała, w poprzednich meczach wrocławianki prezentowały się lepiej - powiedziała po meczu Magdalena Śliwa.

Bogumiła Barańska (MVP meczu): Na pewno cieszymy się z rezultatu i dobrego początku trudnej rywalizacji. Wiedziałyśmy, że będzie ciężko, dziś nie grałyśmy na najwyższym swoim poziomie. Świetne akcje przeplatałyśmy tymi, które chciałybyśmy wymazać z pamięci, natomiast wynik jest po naszej stronie, za tydzień pojedziemy do Dąbrowy, na pewno będziemy walczyć i mam nadzieję, że uda się wygrać spotkanie, a więc i całą rywalizację o 5. miejsce.

 

Magdalena Śliwa (kapitan Dąbrowy Górniczej): Absolutnie nie jesteśmy zadowolone z tego spotkania, powinniśmy je wygrać 3:0, a przegrałyśmy je własnymi błędami. W tie-breaku, gdzie oczywiście decydowało się kto wygra, znów zrobiłyśmy w końcówce łatwe błędy. To deprymuje i naprawdę denerwuje. . Dlatego jestem zła, bo było blisko. Ale nic, jedziemy do Dąbrowy i tam chcemy wygrać dwa mecze. 

Waldemar Kawka (trener Dąbrowy Górniczej): To kolejny mecz w naszym wykonaniu, który można było wygrać, niestety grę wszyscy widzieli. Mieliśmy wygrać pierwszego seta, drugi gładko dla nas, trzeci prowadzimy wysoko oddajemy, a w tie-breaku toczyła się równa walka, potem trzy proste błędy, rażące błędy. W małych punktach mecz jest dla nas, ale to nie małe punkty decydują. Gratulujemy Impel Gwardii. U siebie będziemy walczyć.

 

Rafał Błaszczyk (trener Impel Gwardii): Gratuluję bardzo mojemu zespołowi tego wygranego meczu. Nie ukrywam, że zależało nam wszystkim, mnie, dziewczynom, zakończyć ten udany sezon przed wrocławską publicznością zwycięstwem. Z gry do końca nie można być zadowolonym, myślę jednak, że największą wartością tego zespołu jest grać może trochę słabiej, ale wygrać mecz, wtedy to jest coś, z czego można być w umiarkowany sposób zadowolonym. Był to mecz walki, my popełnialiśmy faktycznie błędy, Dąbrowa też je popełniała. Trudno odmówić tego, że dziewczyny chciały grać i przez to mecz był ciekawy. Przecież i o to chodzi w sporcie. Jesteśmy dzisiaj wygrani, w Dąbrowie będzie na pewno bardzo trudno, ponieważ tam jest zespół, który stawia określone wymagania i zespół, który bardzo dba o to, u siebie zwłaszcza, aby grać dobrze i skutecznie. I z takim respektem będziemy jechali na mecz do Dąbrowy Górniczej.

źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved