Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kibice Resovii przygotowują show

Kibice Resovii przygotowują show

fot. archiwum

- Na piątkowy mecz z Zaksą Kędzierzyn przygotowaliśmy coś specjalnego. Coś, co może zmrozić krew w żyłach i oszołomić. Oczywiście przeciwnika - uśmiecha Marcin Pęckowski, szef klubu kibica Resovii.

Kibice Resovii planują na najbliższy weekend coś, czego hala na Podpromiu jeszcze nie widziała. – Takiej oprawy meczu, jaką pokażemy w piątek, jeszcze nie było na meczach siatkówki – dodaje Pęckowski, ale nie chce zdradzać żadnych szczegółów. – Wierzymy w zwycięstwo. Siłą rozpędu pójdziemy za ciosem w sobotnim meczu, to samo zrobią nasi siatkarze i… będzie dobrze.

 

Nie ulega wątpliwości, że kibice Resovii znów będą siódmym zawodnikiem swej drużyny, a ta stoi przed szansą zagrania w finale Mistrzostw Polski. Warunek jest jeden – musi złamać Zaksę dwa razy – w piątek i w sobotę. 

Hala na pewno pękać będzie w szwach. Wszystkie bilety na piątkowe spotkanie (g. 17.30) zostały już rozprowadzone w przedsprzedaży albo zarezerwowane. Pozostała jeszcze mała pula wejściówek na sobotni pojedynek (godz. 14.45). Zgodnie z tradycją bilety, które zostały zarezerwowane, a nie zostaną odebrane, trafią do sprzedaży w kasie hali na 3 godziny przed rozpoczęciem meczu.

 

Stacja Polsat Sport przeprowadzi bezpośrednią transmisję z sobotniego meczu Resovii. W piątek, w związku ze zmianą terminu drugiego półfinału, pokaże trzeci mecz Jastrzębskiego Węgla ze Skrą Bełchatów.

 

Z każdym dniem rosną emocje i oczekiwania wśród kibiców rzeszowskiej drużyny. A jak to jest u siatkarzy? Czy przedmeczowe ciśnienie także wzrasta? – Już od początku te oczekiwania wobec naszej drużyny były wysokie. Ciśnienie więc było i jest, ale już się do niego przyzwyczailiśmy – twierdzi Bartosz Gawryszewski , środkowy Resovii. – Jest duża koncentracja. Wygrana w Kędzierzynie bardzo nam pomogła. Nastawiamy się na ciężką walkę w obu spotkaniach. Dobrze byłoby zakończyć rywalizację o finał w naszej hali. Na pewno będziemy się mocno starali, aby tak się stało.

 

Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku organizuje konkurs bluetooth. Wśród kibiców, którzy odbiorą komunikat bluetooth na swój telefon komórkowy zostaną rozlosowane trzy repliki koszulek z autografami zawodników.

 

Podczas przerw zaprezentują się zespoły Kornele (piątek) oraz ANIXI (sobota). Wilk Soviak rozda kibicom w biało-czerwonych barwach blisko 200 flag Resovii ufundowanych przez grupę Leżajsk. Na krzesełkach każdy znajdzie mini-śpiewnik kibica Resovii. Będzie się działo!

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved