Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sylwia Jasińska: Spełni się moje marzenie

Sylwia Jasińska: Spełni się moje marzenie

fot. archiwum

Sylwia Jasińska, wychowanka ŁKS-u Łódź, od trzech sezonów jest podstawową zawodniczką łódzkiej drużyny Organiki Budowlani. Obecnie wraz z zespołem staje przed dużą szansą, aby zagrać w siatkarskiej elicie.

I wierzę mocno w to, że po trzech latach wytrwałej walki, począwszy od III ligi, uda się nam uzyskać awans do PlusLigi – twierdzi stanowczym głosem Sylwia Jasińska . – Spełni się tym samym moje marzenie, towarzyszące mi od dnia, w którym zaczęłam stawiać pierwsze siatkarskie kroki w ŁKS, u trenera Zduna. Szczęście, że zdecydowałam się przejść przed trzema laty, wraz z Kasią Ciesielską, z ŁKS do Organiki Budowlani. W tym klubie, który zapewnił nam odpowiednie warunki szkoleniowo-bytowe, mogłyśmy wreszcie spokojnie realizować swoje sportowe aspiracje. Mnie udaje się ponadto łączyć sport z pracą zawodową. Jestem nauczycielką wf. w SP 38 .

 

Jak ocenia pani szanse swej drużyny w trzecim, decydującym o awansie spotkaniu z Piastem Szczecin? 

Jestem zdania, że cel osiągniemy już w sobotniej konfrontacji na szczecińskim parkiecie. Nie chcę być zarozumiała, ale nasz zespół prezentuje wyższe umiejętności siatkarskie od Piasta. Rywalki, grając u siebie, w specyficznie małej sali i przed własną publicznością, dadzą z siebie wszystko, ale my też będziemy walczyć do samego końca. Jesteśmy dobrze przygotowane fizycznie i psychicznie do tego decydującego boju. Liczymy również na doping naszych wiernych kibiców, którzy zapowiadają swój przyjazd do Szczecina .

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved