Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Mistrzostwa nie dla Wisły

Mistrzostwa nie dla Wisły

Wisła Kraków nie zorganizuje jednak turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek. Decyzją Polskiego Związku Piłki Siatkowej zostaje on przeniesiony do Mysłowic, gdzie odbędzie się w zakładanym wcześniej terminie – 22-26 kwietnia.

Jedna kwestia pozostaje bez zmian: w mistrzostwach wystąpi drużyna siatkarek Białej Gwiazdy.W tej sprawie oficjalne stanowisko przedstawił Polski Związek Piłki Siatkowej:

Polski Związek Piłki Siatkowej (…) z przykrością informuje, że turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek, który w terminie 22-26 kwietnia 2009 r. miał zostać rozegrany w Krakowie, zostaje przeniesiony do Mysłowic. Powyższa decyzja spowodowana jest faktem, że klub TS Wisła Kraków nie może zapewnić warunków organizacyjnych, zawartych w złożonej ofercie, na cały okres turnieju, co może powodować złożenie protestu ze strony uczestników. Jednocześnie liczymy, że ten przykry incydent nie wpłynie na dalszą wieloletnią współpracę pomiędzy PZPS a klubem TS Wisła Kraków, do której nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń (…).

źródło: siatkowka.tswisla.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved