Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Igor Prielożny: Uczyniliśmy pierwszy krok

Igor Prielożny: Uczyniliśmy pierwszy krok

fot. archiwum

W pierwszym meczu półfinałowym w PlusLidze Kobiet Aluprof Bielsko-Biała pokonał bez problemów zespół Centrostalu Bydgoszcz 3:0. Oto wypowiedzi kapitanów i trenerów po spotkaniu.

Ewa Kowalkowska (kapitan Centrostalu): – Jutro spróbujemy ponownie powalczyć z zespołem Aluprofu, który jak do tej pory jest najlepszą drużyną naszej ligi. Dzisiaj nie wszystko wyszło tak jak miało, a żeby powalczyć z takim zespołem, my musimy zagrać na 150 % swoich możliwości.

 

Natalia Bamber (kapitan Aluprofu): – To bardzo ważne, że walkę o finał rozpoczęłyśmy od zwycięstwa i to w dobrym stylu. Niepotrzebnie zafundowałyśmy sobie nerwówkę w trzecim secie i to na własne życzenie. Godziny rozpoczęcia meczów nie powinny mieć znaczenia, bo uważam, że jesteśmy w dobrej formie i nie będzie nam to przeszkadzać. 

Piotr Makowski (trener Centrostalu): – Gratuluję zwycięstwa, zgadzam się z opiniami zawodniczek, dziękuję.

 

Igor Prielożny (trener Aluprofu): – We wszystkich elementach gry, oprócz przyjęcia, byliśmy lepsi od przeciwnika. Na pewno mniejsze zaufanie do drugiej rozgrywającej w Centrostalu nam pomogło, ale to nie jest nasz problem. Buduje się nasza forma, bo jak już wspomniałem oprócz przyjęcia, zagraliśmy prawie optymalnie. Uczyniliśmy pierwszy krok.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved