Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Serbia: Radnicki pierwszym finalistą

Serbia: Radnicki pierwszym finalistą

Siatkarze Radnickiego Banku Kragujewac pokonali czwartą po sezonie zasadniczym Rybnicę i tym samym awansowali do finału tegorocznej edycji mistrzostw Serbii mężczyzn. Ich przeciwnika poznamy już dzisiaj.

W ostatnim, piątym meczu między drużynami Krogujewczanie zwyciężyli stosunkiem 3:1, w setach kolejno: 24:26, 25:13, 25:17 i 25:19, a najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Nikola Gjorgijev, który zdobył 24. punkty.

Krótko po meczu, środkowy Radnickiego – Vladimir Cedić, w wywiadzie dla radia B92 powiedział: Zwyciężył lepszy. Dzisiejszym występem pokazaliśmy, że zasłużenie zagramy w finale. To nie był nasz szczyt formy, bo na taki przyjdzie czas w walce o medal z najcenniejszego kruszcu.Zdanie Cedicia podziela trener Rybnicy – Predrag Bićanin:Mieliśmy zły dzień. Nie byliśmy w stanie zagrać tak jak to miało miejsce na terenie rywala, a moi zawodnicy nie spełniali założeń taktycznych więc uważam, że Radnicki zasłużenie wygrał tę rywalizację. Gra w półfinale tegorocznej edycji ligi była naszym celem przed sezonem, jednak pozostanie żal, że nie zagramy o złoto.

Przeciwnikiem Radnickiego w finale będzie wygrany z pary Crvena zvezda – Vojvodina.

źródło: b92.net, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved