Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > ALS Grodzisk: Wyniki 4. kolejki

ALS Grodzisk: Wyniki 4. kolejki

W miniony weekend odbyła się przedostatnia seria spotkań w rundzie zasadniczej Grodziskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Ostatnia kolejna spotkań odbędzie się dopiero po miesięcznej przerwie – 25 kwietnia.

W pierwszej lidze komplet punktów zdobył BOSSA-Olymp Błonie, który pokonał Corragio Warszawa-Włochy oraz Spartę Old. Duża w tym zasługa Krystiana Woźnickiego, który samodzielnie prowadzi w klasyfikacji na najlepszego zawodnika ligi.

Również dwa zwycięstwa odniósł zespół OsiR Żyrardów pokonując Pragę Team i Moherowe Berety Błonie. Na parkiecie w tych pojedynkach najlepsi byli Przemysław Wrona oraz Maciej Wojtkiewicz.

Dzięki tym wygranym, oba zespoły prowadzą w tabeli z 13 punktami. Na trzecim miejscu z 10 „oczkami” znajduję się Apud, ale drużyna z Grodziska Mazowieckiego ma rozegrane dwa mecze mniej.

W drugiej lidze jedyne niespodzianki to tylko straty po secie przez liderów. Pumie seta urwała drużyna KGK natomiast OsiRowi Mszczonów zawodnicy Sokóła Brwinów.

W pozostałych meczach 18/41 Żółwin pokonał Gniewnych Płochocin 3:1 natomiast w najbardziej emocjonującym spotkaniu Czarni Ożarów Mazowiecki zwyciężyli Devolley Milanówek 3:2.

Najlepszym zawodnikiem zaplecza I ligi wciąż pozostaje Krzysztof Skrocki z Pumy.