Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Waldemar Sagan: Na pewno będziemy walczyć

Waldemar Sagan: Na pewno będziemy walczyć

fot. archiwum

Po wyeliminowaniu ekipy z Dąbrowy Górniczej Centrostal Bydgoszcz w kolejnej fazie play-off PlusLigi Kobiet zmierzy się z liderem rozgrywek Aluprofem Bielsko-Biała. Prezes Centrostalu zapowiada twardą walkę z faworytem.

Gratulacje za wygrany mecz, było to pierwsze, historyczne zwycięstwo bydgoskiej drużyny w Dąbrowie Górniczej.

 

Waldemar Sagan : – Tak to prawda, bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa, gdyż dało nam ono awans do czwórki i zapewniło grę o medale. 

Za tydzień czeka Was ponownie wyprawa na południe Polski do Bielska-Białej, a przeciwnik podniesie poprzeczkę wyżej.

 

Bielsko-Biała to jest drużyna, która została zbudowana z myślą o tym, aby wygrywać wszystko. W związku z tym nasze szanse są niewielkie, ale w sporcie wszystko jest możliwe i na pewno pojedziemy walczyć. W Pucharze Polski przegraliśmy 1:3 z Bielskiem, mam nadzieję, że dojdzie do kilku spotkań i rywalizacja nie skończy się na trzech meczach, na pewno będziemy walczyć.

 

W drugim meczu z Dąbrową Górniczą pokazaliście, że potraficie się odbudować i postawiliście kropkę nad „i” uzyskując awans.

 

Myślę, że zwycięstwo to potwierdza miejsce, które zajęliśmy po pierwszej fazie rozgrywek, lecz niełatwo jest wygrać w Dąbrowie Górniczej i dlatego sobotni mecz graliśmy dobrze, ale to nie wystarczyło. Mecz niedzielny zagraliśmy lepiej i konsekwentniej.

 

Czy zaskoczeniem jest dla pana postawa pańskiej drużyny w tegorocznych rozgrywkach ponieważ czwarte miejsce nie jest dziełem przypadku.

 

Nie jest to dla mnie zaskoczeniem, ponieważ jest to wynikiem ogromnego zaangażowania, w to co dziewczyny robią, dobrej pracy trenerskiej i przede wszystkim wspólnego dążenia do celu. Tym celem było to, żeby zająć jak najwyższe miejsce.

 

Cel na ten sezon to było utrzymanie, zostało wykonane coś ponadto.

 

Oficjalnym celem było utrzymanie, to cel zespołu – takim cichym był awans do pierwszej czwórki.

Rozmawiał: Robert Sarna, Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved