Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Crvena Zvezda i Postar 064 w finale

Crvena Zvezda i Postar 064 w finale

Zgodnie z przewidywaniami w walce o złoty medal mistrzostw Serbii kobiet, zmierzą się tak jak rok temu, aktualne mistrzynie i wicemistrzynie kraju.

Czerwono- białe do finału awansowały dzięki pokonaniu Dinamo Azotara. W walce o złoty medal zmierzą się z obrończyniami tytułu – zawodniczkami Postaru 064, które w półfinale rozprawiły się z ekipą Spartaku Azotara.

W odróżnieniu do swoich rywalek, które nie straciły nawet seta w meczach ½ finału, siatkarki z Belgradu musiały włożyć dużo sił by pokonać swoje przeciwniczki i dopiero czwarty mecz zadecydował o ich awansie. Pojedynek ten został rozegrany w Panczewie, a najlepszą zawodniczką spotkania uznano Duszankę Karić – zdobywczynię 17. punktów.Pierwszy mecz finałowy odbędzie się 15. kwietnia, natomiast drugi zaplanowany jest trzy dni później. Gospodarzem tych meczy będzie Postar 064. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane tydzień później w hali Sumice w Belgradzie. Mistrzynie Serbii poznamy najpóźniej 29. kwietnia, bo właśnie na ten dzień zaplanowano ewentualną piątą potyczkę drużyn.

źródło: b92.net, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved