Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Kolejny raz czytali dzieciom

fot. archiwum

Karol Kłos, Jarosław Tepling oraz Robert Strzałkowski odwiedzili ursynowskie przedszkole nr 352. Była to kolejna akcja z cyklu „Warszawscy siatkarze czytają dzieciom”. - Akcja rewelacja - podsumowali krótko zawodnicy.

Stołeczni wraz z przedstawicielami Fundacji Herosi w placówce przy ulicy Teligi spotkali się z grupą ponad dwustu dzieci! – Niesamowite wrażenia, przed tak specyficzną publicznością jeszcze nie występowaliśmy – relacjonował z szerokim uśmiechem Jarosław Tepling.

Warszawscy siatkarze z podziałem na rolę przeczytali dzieciom pouczającą bajkę. – Bo przyjaźń jest najważniejsza – tłumaczył wynikający z niej morał czteroletni Adam, biegnąc odbijać piłkę z Karolem Kłosem. – Adaś, wyżej dłonie – cierpliwie wyjaśniał mu trener Robert Strzałkowski . Przyszedł też czas na trening bloku. Każdy przedszkolak chciał na własnej skórze, siedząc na barkach Jarosława Teplinga i Karola Kłosa przekonać się, jak wysoko zawieszona jest siatka i jak trudno jest na tej wysokości zatrzymać piłkę.

Punktem kulminacyjnym spotkania była… Makarena. Siatkarze zatańczyli ją wraz z dziećmi. – Zabawa była świetna – podsumował Jarosław Tepling. – Cieszymy się, że dzieciaki mogły z tego spotkania wyciągnąć lekcję, nie tylko siatkówki, ale przede wszystkim przyjaźni – dodał zawodnik.*Przygotował Adrian Komorowski, azspw.com

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved