Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Kolejna akcja Trefla Gdańsk

Kolejna akcja Trefla Gdańsk

fot. archiwum

Trefl Gdańsk pomagał niedawno małemu Kacperkowi uzbierać pieniądze na operację za granicą. Kibice mogli licytować koszulki, piłki i plakaty z podpisami zawodników. Na pomoc czeka także mała Martynka. O pomoc dla niej szczególnie prosi rozgrywający Trefla Gdańsk - Łukasz Kruk.

U Martynki przed 6. urodzinami zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego, chorobę niezwykle trudną do leczenia. Dziewczynka nie mogła zostać poddana przeszczepowi szpiku kostnego. Pomimo intensywnego leczenia ilość komórek nowotworowych wciąż rosła…

Rodzice Martynki nie pogodzili się z sytuacją córki. Apelowali o pomoc i to przyniosło skutki. Rodzina znajduje się aktualnie w Niemczech, gdzie dziewczynka leczy się pod okiem niemieckich specjalistów w klinice, która zaoferowała jej pomoc.

Zewsząd wpływają pieniądze, które pomagają rodzinie spłacać ogromne koszty leczenia. Na sytuację dziewczynki nie pozostał obojętny rozgrywający Trefla Gdańsk, Łukasz Kruk, który właśnie teraz apeluje o dalszą pomoc.Dzięki Łukaszowi już niedługo będzie można wylicytować koszulki zawodników Trefla Gdańsk i Jastrzębskiego Węgla, a także kalendarze i inne gadżety. Poza licytacjami można także wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto.

Wszystkie informacje dostępne są na: www.martynakruk.pl

Dodatkowo już 20. marca w Świdniku odbędzie się wielka aukcja na rzecz chorej Martynki Kruk. W wernisażu kalendarza BLISCY wzięli udział siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski oraz córka Agaty Mróz-Olszewskiej i Jacka Olszewskiego – Liliana.

Podczas wieczoru będzie można wziąć udział w charytatywnej licytacji sportowych pamiątek, m.in. koszulki Artura Boruca, Macieja Żurawskiego, Sebastiana Świderskiego, Stephane’a Antigi, Daniela Plińskiego, olimpijskiego mistrza Giby czy też dwukrotnej mistrzyni Europy Małgorzaty Glinki-Mogentale.

Wszystkie pieniądze zostaną przekazane rodzinie Martynki, która walczy z chłoniakiem. Sala konferencyjna Urzędu Miasta w Świdniku 20.03.2009 godzina 18:00.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved