Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Natalia Bamber: Trzeci set „przespałyśmy”

Natalia Bamber: Trzeci set „przespałyśmy”

fot. archiwum

- Determinację u moich zawodniczek widać w każdym meczu oraz secie. Dziewczyny robią wszystko, by wygrać każde spotkanie - stwierdził szkoleniowiec finalistek Pucharu Polski, Igor Prielożny.

Ewa Kowalkowska (GCB Centrostal Bydgoszcz): – Gratuluję zwycięstwa zespołowi z Bielska-Białej. Co do gry, to jest zupełnie inny zespół niż nasz, jeśli chodzi możliwości zespołu. Dziewczyny zasłużenia wygrały i maja miejsca w finale i życzę im teraz zwycięstwa.

 

Natalia Bamber (BKS Aluprof Bielsko-Biała): – Dziękujemy za życzenia, bardzo się cieszymy, że mecz skończył się z korzyścią dla nas. Trzeci set „przespałyśmy” przez nasze błędy, co spowodowało przegraną, ale również Bydgoszcz dobrze zagrała w tej partii. Natomiast czwarta partia należała do nas i cieszymy się z awansu do finału. 

Piotr Makowski(GCB Centrostal Bydgoszcz): – Na pewno wygrał zespół lepszy. Staraliśmy się grać na tyle, ile możemy. Na razie nie daliśmy rady nic więcej ugrać. W trzecim secie wypadła nam w Kasia Mróz i nie mogliśmy skorzystać z jej pomocy. Jest ona silnym punktem zespołu, szczególnie w bloku Kasia prezentuje się dobrze. W tym spotkaniu były momenty lepsze i gorsze dla nas. Puchar Polski się skończył, pozostały inne zespoły w grze. Bielsku gratuluję wygranej.

 

Igor Pierlożny (BKS Aluprof Bielsko-Biała): – Cieszę się z awansu do finału Pucharu Polski. Pokazaliśmy walkę, szczególnie w obronie, co bardzo mnie cieszy. Determinację u moich zawodniczek widać w każdym meczu oraz secie. Dziewczyny robią wszystko, by wygrać każde spotkanie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved