Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Blog Iwańczyka: Bezkompromisowy Zbigniew Bartman

Blog Iwańczyka: Bezkompromisowy Zbigniew Bartman

- Jestem kontrowersyjny, nieukładowy i bezkompromisowy. Na pewne rzeczy nie potrafię przymknąć oka i jeśli coś mi nie pasuje albo widzę, że coś ktoś robi źle, mówię o tym wprost - mówi w rozmowie z Przemysławem Iwańczykiem i Jerzym Mielewskim, Zbigniew Bartman.

Przemysław Iwańczyk, Jerzy Mielewski: Wróciłeś z zagranicznych wojaży, grasz w PlusLidze ledwie kilka miesięcy, a zdążyłeś już podzieliłeś kibiców. Albo cię kochają, albo nienawidzą. Skąd to się bierze?

Zbigniew Bartman: – Jestem kontrowersyjny, nieukładowy i bezkompromisowy. Na pewne rzeczy nie potrafię przymknąć oka i jeśli coś mi nie pasuje albo widzę, że coś ktoś robi źle, mówię o tym wprost. Uważam, że wszystkie niejasności trzeba szybko rozwiązywać, choćby dlatego, by nie powielać pomyłek. Jeśli ktoś popełnia błąd, od razu mu o tym mówię, ale jeśli ja wykonam pewien element nie tak jak powinienem, również jestem przygotowany, że ktoś mi szybko zwróci uwagę prosto w oczy.Ale masz z tego powodu problemy.

Jak każdy, kto mówi, co myśli. W polskiej siatkówce, jeśli jesteś bezpośredni, jesteś zły. A ja lubię ludzi, którzy nie owijają w bawełnę. I ja też tak chcę. Nie powinniśmy chodzić i nadawać na siebie za plecami. Nie ma obrażania, nieporozumień, każdy mówi to, co myśli.

Twoja kobieta musi więc także przepadać za siatkówką?

I tak, i nie. Rzeczywiście wytrzyma ze mną tylko osoba, która lubi siatkówkę i emocjonuje się ją. Moja kariera powinna w pewnym stopniu być jej pasją, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że będzie to jedna z moich fanek, która jest mną zafascynowana tylko dlatego, że jestem siatkarzem. Nie chciałbym więc poznać swojej wybranki przez siatkówkę.

Zobacz również:

Tekst pochodzi z bloga Przemysława Iwańczyka

źródło: iwanczyk.blox.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved