Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra z Delectą tydzień później

Skra z Delectą tydzień później

fot. archiwum

Nie 14 i 15 marca, jak to było wcześniej zaplanowane, a 20 i 21 rozegrane zostaną pierwsze mecze I rundy play-off PlusLigi siatkarzy. W Bełchatowie Skra podejmować w nich będzie bydgoską Delektę.

O zmianę terminu poprosili bydgoszczan działacze z Bełchatowa. – Argumentowali to tym, że przed Skrą teraz ważne mecze w pucharach europejskich. Oczywiście nie chcieliśmy robić im żadnych problemów, tym bardziej że z tego co wiem, także inne pary przekładają swoje spotkania. Dla nas to żaden problem zagrać tydzień później – mówi Janusz Zacniewski , kierownik sekcji siatkówki bydgoskiego klubu.

 

Rywalizacja pomiędzy Skrą a Delektą rozpocznie się w piątek (mecz o godz. 18) 20 marca w Bełchatowie. W tej samej hali obie drużyny zagrają także dzień później (15). Później zespoły przeniosą się do Bydgoszczy, gdzie w piątek (27.03, godz. 18) odbędzie się trzeci mecz. Jeśli do wyłonienia zwycięzcy tej pary potrzebne będzie czwarty pojedynek, to również rozegrany on zostanie w Łuczniczce (28.03, godz. 15). 

Podopieczni Waldemara Wspaniałego rozegrali kolejny mecz sparingowy z gdańskim Treflem. Spotkanie, które odbyło się w hali w Grudziądzu, miało na celu popularyzację siatkówki. – Można powiedzieć, że to się udało, bo mecz obejrzało ponad tysiąc kibiców – dodaje Zacniewski.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved