Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plaża Wolności, czyli miesiąc pełen atrakcji

Plaża Wolności, czyli miesiąc pełen atrakcji

Mistrzowie Polski, Damian Lisiecki i Dominik Witczak obiecują, że znów napędzą stracha reprezentacyjnej młodzieży, w turnieju zaplanowanym na poznańskim placu Wolności.

Na razie nie ma jeszcze początku wiosny, ale jej koniec zapowiada się fascynująco dla poznańskich sympatyków sportu. 1 czerwca wystartuje bowiem projekt „Plaża Wolności 2009”. W samym środku miasta, na placu pokrytym piaskiem, przez miesiąc będą odbywać się atrakcyjne imprezy sportowe, kulturalne i muzyczne. W dwa weekendy zostaną także rozegrane turnieje eliminacyjne MP w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.Ubiegłoroczny Puchar Polski przekonał nas, że w Poznaniu jest zapotrzebowanie na „plażówkę” w dobrym wydaniu. W tym roku rangę imprezy podniosą duety z Czech i Łotwy. Będą też oczywiście najlepsze polskie pary. Jeżeli termin turnieju nie będzie kolidował z planami kadry narodowej, chcielibyśmy zaprosić reprezentantów – Daniela Plińskiego, Marcina Wikę i Piotra Gacka – przyznał Damian Lisiecki, główny organizator części sportowej letniego przedsięwzięcia.

Emocje sportowe będą najważniejsze w projekcie „Plaża Wolności 2009”, ale nie jedyne. – W godzinach przedpołudniowych i popołudniowych planujemy szkolenia dla młodzieży, prowadzone przez trenerów siatkówki i piłki nożnej.

źródło: Głos Wielkopolski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved