Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Andrzej Niemczyk koordynatorem w Kaliszu

Andrzej Niemczyk koordynatorem w Kaliszu

fot. archiwum

Andrzej Niemczyk, były trener reprezentacji Polski, z którą zdobył dwa złote medale, został trenerem koordynatorem siatkarek Calisii Kalisz. Kaliszanki walczą o utrzymanie w PlusLidze Kobiet z mielecką Stalą.

Calisia w tym sezonie gra bardzo słabo. Zespół z Kalisza w rundzie zasadniczej odniósł zaledwie trzy zwycięstwa. Niestety to zbyt mała liczba wygranych spotkań, by zagwarantować drużynie utrzymanie w PlusLidze Kobiet.

 

Kaliszanki w barażach o utrzymanie się w lidze rywalizują z mielecką Stalą. Pierwszy pojedynek barażowy „stalówki” wygrały 3:1 a kaliski zespół zagrał bardzo słabo. Zarząd klubu z Kalisza postanowił zatrudnić trenera Andrzeja Niemczyka , który pełnić będzie w zespole funkcje trenera koordynatora i ma pomóc drużynie w utrzymaniu się w lidze. Andrzej Niemczyk prowadził dziś trening Calisii Kalisz, a trener Mariusz Pieczonka tylko stał z boku i przyglądał się pracy Niemczyka. 

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu plotkowano na temat przyjścia do Kalisza szkoleniowca Wojciecha Lalka , który obecnie trenuje AZS AWF Poznań. Ta opcja nie sprawdziła się, a dyrektor sportowy klubu Calisii zdementował te informacje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved