Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Igor Prielożny: Byłbym niewiarygodny

Igor Prielożny: Byłbym niewiarygodny

fot. archiwum

Na konferencji po drugim zwycięstwie Aluprofu nad AZS Białystok było rzeczowo i wesoło. - PP oczywiście chcemy wygrać. Po takich wynikach w rundzie zasadniczej byłbym niewiarygodny, gdybym twierdził inaczej - mówił Igor Prielożny.

Joanna Szeszko (kapitan AZS Białystok): – Nie spodziewałyśmy się jakiegoś rewelacyjnego wyniku. Chciałyśmy odbudować troszeczkę swoją grę i myślę, że to się nam udało. Nerwy opadły i nasza gra wyglądała lepiej niż wczoraj. Była szansa ugrania seta a może nawet dwóch. Wydaje mi się, że pokazałyśmy się dziś z lepszej strony .

 

Natalia Bamber (kapitan Aluprofu): – Bardzo się cieszymy, bo po raz drugi wygrałyśmy 3-0. Od poniedziałku wszystko podporządkowujemy Pucharowi Polski . 

Dariusz Luks (trener AZS Białystok): – Gratuluję zwycięstwa i gry zespołowi z Bielska. My cieszymy się z kilku bardzo dobrych akcji. Natomiast to co martwi, to te kilka kiwek, które nam wpadło, bo nie możemy sobie na to pozwolić ani z Bielskiem, ani z żadną inna drużyną jeśli myślimy o dobrym wyniku. Możemy jeszcze porozmawiać, bo po konferencji jedziemy do Szczyrku a nie do Białegostoku a to "troszkę’" bliżej. Jedziemy tam potrenować, bo jeszcze się nie poddajemy. Chcemy się jak najlepiej przygotować do kolejnej fazy play-off, kiedy to już będziemy w czwórce, przecież jeśli przegramy to też będziemy w czwórce – tej przegranej .

 

Igor Prielożny (trener Aluprofu): – Miałem coś przygotowane w głowie, ale jestem w lekkim szoku po tym co usłyszałem. Mecz był na lepszym poziomie niż wczorajszy, ponieważ zespół z Białegostoku zagrał dzisiaj lepiej. Swoje błędy własne ograniczył do minimum a my to co zdobyliśmy, zdobyliśmy własną, dobrą grą. Bardzo się cieszę, że moja drużyna potrafi utrzymać dobry i równy poziom gry, szczególnie w ataku i bloku. Wszystkie zmiany, których dzisiaj dokonałem były pozytywne dla całego zespołu. Jeśli chodzi o Puchar Polski to oczywiście chcemy go wygrać. Po awansie do finałowego turnieju i po takich wynikach w rundzie zasadniczej PlusLigi Kobiet byłbym niewiarygodny, gdybym twierdził inaczej. A to, że półfinał zagramy z Centrostalem Bydgoszcz nie ma żadnego znaczenia. Chcemy rozegrać dwa zwycięskie mecze .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved