Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > A. Woźniakowska: Liczyłam na lepszy występ

A. Woźniakowska: Liczyłam na lepszy występ

fot. archiwum

Calisia Kalisz przegrała pierwszy barażowy pojedynek o utrzymanie się w PlusLidze Kobiet. Kapitan kaliskiego zespołu liczyła na lepszy występ jej drużyny, niestety siatkarka znów nie miała wsparcia w ataku u swoich koleżanek.

Anna Woźniakowska (kapitan Calisii) – Na pewno Stal Mielec cieszy się ze zwycięstwa. Baraże mielczanki rozpoczęły we własnej hali i na pewno to był ogromny atut. My przyjechałyśmy tutaj pograć, liczyłam na lepszy występ z naszej strony. Niestety popełniałyśmy zbyt dużo błędów własnych w bezpośrednim ataku. Natomiast dziewczyny z Mielca tych błędów nie popełniały w przeciwieństwie do nas .

 

Karolina Olczyk (kapitan Stali) – Bardzo się cieszę, że ten pierwszy mecz był u nas. Wygrałyśmy dzisiejsze spotkanie, pierwsze koty za płoty. W następnych pojedynkach będzie się nam trochę grało trochę lżej psychicznie. Cieszę się bardzo z tej wygranej bo nie ukrywam ciężko pracowałyśmy, żeby być w dobrej formie na baraże, dalej się przygotowujemy do kolejnych pojedynków .



 

Mariusz Pieczonka (trener Calisii) – Powiem tak, że tutaj dzisiaj siatkówki nie było w ogóle, grały tylko emocje a Mielec był trochę lepszy w tych emocjach. Mam nadzieję, że w Kaliszu będziemy grać w siatkówkę, a nie w emocję .

 

Wiesław Popik (trener Stali) – Na ten mecz musieliśmy się dobrze przygotować psychicznie, takie mecze barażowe to wielkie obciążanie dla obu zespołów, spodziewaliśmy się, że będzie dziś nerwowo. Nam udało się zrealizować większość założeń taktycznych, które mieliśmy przygotowane na ten mecz. Ustawialiśmy ten blok tam , gdzie powinnyśmy go ustawiać i to procentowało w skuteczności. W naszym zespole też nie brakowało przestojów, szkoda tylko, że przegraliśmy trzecią partię, ponieważ Kalisz dosyć daleko nam uciekł potrafiliśmy doprowadzić do remisu, ale w końcówce trzeciej partii brakło nam koncentracji, żeby to wygrać. Dziewczyny na tyle były motywowane, żeby wygrać dosyć wysoko tego seta to bardzo cieszy. Teraz wracamy na obóz trenujemy dalej i przygotowujemy się do meczu rewanżowego w Kaliszu .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved