Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Ostatni dzwonek dla kibiców PGE Skry Bełchatów

Ostatni dzwonek dla kibiców PGE Skry Bełchatów

Chyba nikt nie spodziewał się, że wszystkie bilety na mecz Skry Bełchatów z Iskrą Odincowo przeznaczone do sprzedaży internetowej rozejdą się tak szybko.

Fani PGE Skry Bełchatów oraz siatkówki na najwyższym poziomie już za tydzień będą mogli obejrzeć pojedynek z Iskrą Odincowo. Niektórzy jednak będą mieli taką możliwość jedynie za pośrednictwem stacji Polsat Sport. Wczoraj w internecie sprzedano bowiem ostatnie wejściówki.

Zostało nam 1200 biletów, z czego tysiąc trafi do sprzedaży wśród pracowników naszych sponsorów – powiedział Dziennikowi Łódzkiemu wiceprezes PGE Skry, Grzegorz Stawinoga. – W poniedziałek ostatnie 200 biletów trafi do kasy łódzkiej hali.Sprzedaż zaplanowana jest na poniedziałek i wtorek w godz. 12:00 – 18:00. Patrząc na szybkość rozchodzenia się biletów za pośrednictwem internetu, można stwierdzić, że w kasach wszystkie bilety zostaną sprzedane już w pierwszych godzinach w poniedziałek.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Iskrą Odincowo rozpocznie się w przyszły wtorek o godzinie 18:00.

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved