Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Norbert Majkowski: Zebraliśmy ogromne doświadczenie

Norbert Majkowski: Zebraliśmy ogromne doświadczenie

Kadeci ostrołęckiego Pekpolu zajęli czwarte miejsce w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza, który został rozegrany w Ostrołęce. Postawę swoich podopiecznych pozytywnie ocenił trener Norbert Majkowski.

Awans do najlepszej czwórki Mazowieckiej Ligi Kadetów był dla nas sukcesem. W lidze w tym sezonie wystartowało 18 zespołów. Przed sezonem postawiliśmy sobie za cel powtórzenie lub poprawienie wyniku z poprzedniego sezonu, kiedy to chłopcy z rocznika 1991/1992 zajęli piąte miejsce i ten cel osiągnęliśmy – przypomina trener Norbert Majkowski.

Pierwsze dwa spotkania ze stołecznymi zespołami nie były najlepsze w naszym wykonaniu, stawka turnieju przerosła chłopców i nie zagraliśmy swojej gry. Dopiero w meczu z Radomiem moi podopieczni pokazali pełnię swoich umiejętności, zagrali na luzie i cieszyli się grą.

Cieszy fakt, iż w naszym mieście odbył się turniej o dużą stawkę, poziom zawodów był wysoki a przyjezdne zespoły, kluby z dużymi tradycjami i sukcesami na arenie ogólnopolskiej, były zadowolone z pobytu w Ostrołęce. Dla naszych chłopców rywalizacja w tak doborowym towarzystwie to ogromne doświadczenie, które powinno procentować w przyszłości – kończy szkoleniowiec.