Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trenerski dwugłos po meczu w Jastrzębiu

Trenerski dwugłos po meczu w Jastrzębiu

Marcin jesteśmy z tobą – powiedział po meczu z ZAKSĄ Roberto Santilli, dedykując wygraną w tym spotkaniu atakującemu Jastrzębia, Marcinowi Grygielowi. - Zdobyliśmy jeden punkt, a w Radomiu zrobimy wszystko, by zachować pozycję wicelidera – mówił z kolei Krzysztof Stelmach.

Krzysztof Stelmach (trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): – Gratuluję zwycięstwa zespołowi Jastrzębskiego Węgla. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie i ono właśnie takie było. Jestem smutny, gdyż przegraliśmy mecz, jednak udało się zdobyć jeden punkt, który może być bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku.

Z gry mojego zespołu mogę być zadowolony. Naszą bolączką były przestoje. Nie potrafiliśmy wyjść z ustawienia, w którym przeciwnik zdobył dziewięć punktów z rzędu. Zawodnicy nie wypełnili wszystkich założeń taktycznych, przede wszystkim na bloku. Musimy nad tym elementem jeszcze popracować. Cóż, został nam jeszcze jeden mecz w rundzie zasadniczej z Jadarem Radom. Jak to mają w zwyczaju mawiać dziennikarze, jedziemy tam walczyć o życie, by zachować pozycję wicelidera tabeli.Roberto Santilli (trener Jastrzębskiego Węgla): – Chcieliśmy to zwycięstwo dedykować Marcinowi Grygielowi, którego w najbliższym czasie czeka operacja. Marcin, wiedz, że przez cały czas jesteśmy z tobą, w tym trudnym dla ciebie momencie!

Jesteśmy zmęczeni po tym bardzo długim i wyczerpującym dla nas tygodniu, w którym mieliśmy spore problemy by odnaleźć właściwy rytm gry, dlatego zdecydowałem się kilka zmian w wyjściowym składzie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale myślę, że był to dobry moment, aby dać odpocząć niektórym zawodnikom i dać pograć ich zmiennikom. Wiemy, że nasze miejsce w tabeli nie ulegnie już zmianie, dlatego rozpoczęliśmy już przygotowania do play-off, a w środę czeka nas bardzo ważne spotkanie pucharowe ze Skrą Bełchatów. Teraz skupiamy się na play-off. Chcemy w nim wypaść jak najlepiej, a co za tym idzie, być do niego bardzo dobrze przygotowanymi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved