Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radni Warszawy walczą o siatkarską Politechnikę

Radni Warszawy walczą o siatkarską Politechnikę

fot. archiwum

W związku z wycofaniem się J.W. Construction ze sponsorowania AZS Politechniki Warszawskiej radny Warszawy - Bartosz Dominiak wystosował do Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz petycję o wsparcie dla zespołu.

Zwracam się do Pani Prezydent z apelem o osobiste włączenie się w rozmowy z właścicielem firmy J.W. Construction, aby jeszcze raz zastanowił się nad dalszym sponsorowaniem siatkarzy, przynajmniej do końca obecnego sezonu. W przypadku, gdyby jego decyzja była nieodwołalna, zwracam się z prośbą o wsparcie Pani autorytetem klubu AZS Politechnika Warszawska w poszukiwaniu nowego sponsora, który byłby w stanie wypełnić powstałą lukę finansową – pisze w petycji radny Bartosz Dominiak .

 

Petycja umieszczona została w serwisie internetowym petycje.pl, gdzie podpisywać się pod nią mogą warszawscy – ale i nie tylko – miłośnicy sportu. Jako pierwszy podpis złożył Bożidar Blażevic – wiceburmistrz dzielnicy Ursynów, wierny kibic stołecznych siatkarzy. – Nie możemy dopuścić, aby Warszawa straciła siatkówkę na najwyższym poziomie. Tak wspaniała dyscyplina, druga pod względem popularności w naszym kraju, powinna zostać w stolicy. Tym bardziej, że drużyna gra naprawdę dobrze i jej byt nie jest zagrożony ze względów sportowych. Żal byłoby stracić siatkówkę z powodu problemów finansowych – mówi Bożidar Blażević , zachęcając do składania podpisów pod petycją. 

Podpisy składać można pod linkiem www.petycje.pl/3799

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved