Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anna Podolec już po operacji

Anna Podolec już po operacji

We wtorek, dnia 10 lutego Anna Podolec przeszła operację barku. - Wszystko się świetnie udało - zapewnia polskich kibiców menedżer zawodniczki, Andrzej Grzyb, w wywiadzie, którego udzielił dla serwisu internetowego reprezentacja.net.

Przypomnijmy, że Anna Podolec od dłuższego czasu zmaga się z dokuczliwym urazem barku. Kontuzja ta nie pozwalała zawodniczce w pełni uczestniczyć w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i późniejszych występach we włoskim Asystelu Novara, z którym przed sezonem Podolec podpisała kontrakt. We Włoszech siatkarce zapewniono kompleksową opiekę i rehabilitację, operacja miała być ostatecznością, ale szybko okazało się, że ta „ostateczność” będzie niestety konieczna. Kilka dni temu za porozumieniem stron Asystel rozwiązał kontrakt z Podolec, ale siatkarka wciąż przebywa we Włoszech, a koszty za część jej leczenia pokrywa klub z Novary.

Operacja odbyła się 10 lutego, trwała trzy godziny – poinformował serwis reprezentacja.net Andrzej Grzyb, menadżer zawodniczki. – Wszyscy są z niej bardzo zadowoleni. Lekarze, z którymi rozmawialiśmy dzisiaj stwierdzili, że nie będzie konieczne przeprowadzanie więcej żadnych zabiegów operacyjnych. Jednym słowem, ten powinien starczyć Ani na długie lata – dodaje Grzyb.* Z menedżerem Anny Podolec, Andrzejem Grzybem, rozmawiała Natalia Starosta. W serwisie reprezentacja.net można przeczytać cały tekst, w którym są dodatkowe informacje o tym, jak będzie wyglądać rehabilitacja reprezentantki Polski i jakie są szanse na to, że tak, jak zapowiadano, będzie ona podstawową zawodniczką kadry podczas tegorocznych mistrzostw Europy.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved