Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Miguel Angel Falasca: Będzie dużo walki i mocnych ataków

Miguel Angel Falasca: Będzie dużo walki i mocnych ataków

- Wierzę, że pokonamy Rosjan. Będzie. wymiana ciosów silnych rywali. Zdecyduje siła zagrywki i jakość jej przyjęcia - mówi rozgrywający Skry Bełchatów, Miguel Angel Falasca.

W meczu ze Skrą Rosjanie są faworytami?

Miguel Angel Falasca: Nie lubię słowa faworyt. Dynamo ma ogromny budżet i zawodników z nazwiskami, jak Siemion Połtawski, Dante Amaral. Ale jeśli zagramy dobrze, możemy zwyciężyć.Które spotkanie lepiej oddaje charakter Skry, przegrane 0:3 z Iskrą w Odincowie, czy to w Łodzi, kiedy pokonaliście Iskrę 3:0?

To były zupełnie inne mecze. Ale coś w tym jest, że Skra gra lepiej pod presją. Gdy musimy zwyciężyć, prezentujemy najwyższy poziom. Teraz znów przed nami spotkanie z gatunku tych, których przegrać nie można. Dlatego wierzę, że pokonamy Rosjan. Będzie dużo walki i mocnych ataków, wymiana ciosów silnych rywali. Zdecyduje siła zagrywki i jakość jej przyjęcia.

Chciałby pan udowodnić coś swoim krytykom?

O krytyce tylko słyszałem, na szczęście nie znam polskiego. Prowadzimy w lidze, jesteśmy właściwie w czwórce Pucharu Polski, w szesnastce Ligi Mistrzów – za co nas krytykować!? Raz jesteśmy najlepszym zespołem w historii Polski, za tydzień znów słabi? Ja jestem spokojny. Wiem, że dziennikarze i kibice chcą nas oceniać już teraz.

*Rozmawiał Żelisław Żyżyński, więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy, volley24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved