Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: BBTS Bielsko-Biała już w czwórce

I liga: BBTS Bielsko-Biała już w czwórce

Po niezwykle łatwym zwycięstwie nad wrocławską Gwardią, BBTS Bielsko-Biała ma już zapewnione miejsce w najlepszej czwórce ligi, która między sobą rozegra mecze o awans do PlusLigi. Jak twierdzą siatkarze, jest to spora niespodzianka.

Zakładaliśmy walkę o utrzymanie, ale skoro już udało się to osiągnąć warto pograć o coś więcej – mówi kapitan bielskich siatkarzy, Michał Jaszewski.

Mecz z Gwardią był szybki, łatwy i przyjemny, dzięki czemu po godzinie gry siatkarze obu drużyn byli już w szatni. – Chciałoby się zawsze grać takie mecze – uśmiechał się Jaszewski. – Nie spodziewałem się, że to zwycięstwo osiągniemy tak łatwo – mówił trener Grzegorz Wagner. Tak wyraźna wygrana na pewno podbuduje bielski zespół przed tymi najważniejszymi meczami w sezonie, które jeszcze przed podopiecznymi Wagnera. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że jeszcze niedawno BBTS był w wyraźnym dołku. – Na spadek formy złożyło się kilka spraw, ale to normalne, że nadchodzi taki okres słabszej gry, bo żaden zespół nie może grać na wysokim poziomie przez cały sezon – tłumaczy bielski szkoleniowiec.Teraz przed bielszczanami bardzo trudny sprawdzian, gdyż już za tydzień przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z liderem I ligi – Siatkarzem Pamapol Wieluń. – Spróbujemy powalczyć w Wieluniu o punkty – obiecuje Michał Jaszewski.

źródło: super-nowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved