Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Siatkarki AZS-u nie awansowały do czwórki

II liga: Siatkarki AZS-u nie awansowały do czwórki

Pojedynek z Tomasovią był jednym z najważniejszych w tym sezonie dla radomianek. Akademiczki przegrały po tie-breaku i nie wskoczyły do grupy ekip walczących o awans.

Ekipa z Radomia od początku spotkania została uraczona przez siatkarki Tomasovii seryjnymi atakami z krótkiej. – Dopiero w trzecim secie dziewczyny znalazły sposób na ich zatrzymanie, ale wówczas byliśmy już po za czwórką – martwi się trener Aleksander Klimczyk.

Co prawda po dwóch wygranych setach radomskie dziewczyny uwierzyły w swoje zwycięstwo, ale na początku tie-breaka znów dały się przytłumić kibicom i rywalko i ostatecznie wracają do domu na tarczy. – A ten jeden punkt byłby dla nas zbawienny. Musimy teraz czekać do soboty, żeby dowiedzieć się na którym miejscu zakończymy rozgrywki. W najgorszym wypadku może się bowiem okazać, że zamiast na czwartym, wylądujemy na siódmej pozycji. Osobiście bardzo chciałbym takiej sytuacji uniknąć, ale teraz już nic nie zależy od nas – podkreślił szkoleniowiec.Tomasovia Tomaszów L. – Politechnika Radomska 3:2

(25:15, 25:15, 16:25, 28:30, 15:10)

Skład:

AZS: Nadziałek, Dobosz, Majkusiak, Tracz, Januszewska, Klat, Pluskota (libero) oraz Pasieczna, Gnyś, Rzeźnik, Kucharska

*Autor – Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved