Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Perłowski: Cała drużyna zasłużyła na nagrodę

Łukasz Perłowski: Cała drużyna zasłużyła na nagrodę

Resovia Rzeszów pokonała akademików z Częstochowy 3:0, a MVP spotkania został wybrany środkowy bloku - Łukasz Perłowski. Po meczu skromnie stwierdził, że środkowi jedynie pomagają na boisku.

Łukasz Perłowski przyznał po meczu, że nie pamięta kiedy ostatnio dostał statuetkę dla najlepszego zawodnika. – Jestem dumny, że zostałem wyróżniony po tak cennym zwycięstwie, gdzie tak naprawdę cała drużyna zasłużyła na tą nagrodę.

Niezbyt często się zdarza, aby środkowi zdobywali nagrodę MVP. – Tym bardziej ta nagroda jest zaszczytna. Tak naprawdę my tylko pomagamy tutaj pozostałym zawodnikom. Cała ta gra polega na przyjmujących i atakujących. Środkowi to jest tylko taki dodatek, dlatego tym bardziej cieszę się, że udało mi się dzisiaj dostać tą nagrodę.Perłowski nie ukrywał, że on i jego koledzy denerwowali się przed tym meczem. – Na pewno ostatnimi czasy nie zachwycaliśmy swoją grą, dlatego tym bardziej ciężko się grało z Częstochową. Teraz zaczynają się już mecze „o życie”. Trzeba wszystko wygrywać, a teraz będą same ciężkie mecze. Jeszcze Puchar Polski, także meczów będzie dużo.

Środkowy Resovii dodał, że wynik 3:0 nie odzwierciedlał trudności tego spotkania. Łukasz Perłowski wierzy, że teraz w ekipie z Rzeszowa będzie się lepiej działo. – Widać, że teraz już bawimy się swoją grą. Jeszcze są może jakieś małe mankamenty, ale do play-offów jeszcze dużo czasu. Jest szansa, aby to wszystko ponaprawiać.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved