Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: O „sześć” punktów olsztynianie walczą w Siedlcach

II liga: O „sześć” punktów olsztynianie walczą w Siedlcach

fot. archiwum

Dwie kolejki do zakończenia rundy zasadniczej pozostały w II-ligowych rozgrywkach. Dla rezerw AZS UWM będą to szczególne pojedynki, bo od nich zależeć będzie, czy włączą się do walki o najwyższe cele.

A jest ku temu bardzo duża szansa, choć o dwóch pierwszych pozycjach mogą już zapomnieć. Pozostaje rywalizacja o pozycje 3.-4., ale chrapkę na nie mają także Ósemka Siedlce i Pekpol Ostrołęka (różnice punktowe są minimalne). Wiele powinno się wyjaśnić w sobotę, kiedy akademicy zagrają w Siedlcach.

 

Na niekorzyść olsztynian przemawia sesja na uczelni, ponieważ zespół składa się w większości ze studentów. Wszystko miało się wyjaśnić na piątkowym wieczornym treningu. Pewne jest, że z pierwszą drużyną do Jastrzębia nie pojechał młody Marek Wawrzyniak i dlatego ma pomóc w Siedlcach. 

Rywalizacja zrobiła się bardzo ciekawa – mówi Andrzej Grygołowicz , szkoleniowiec AZS UWM. – O zwycięstwie zadecyduje przede wszystkim spokój w końcowych fragmentach gry. Nie zapominajmy, że pozostał nam jeszcze mecz z warszawską Legią .

 

Początek spotkania w Siedlcach o godz. 19.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved