Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > WGP: Zamiast w Poznaniu, zagrają w Kielcach

WGP: Zamiast w Poznaniu, zagrają w Kielcach

fot. archiwum

Polska będzie jedynym europejskim organizatorem fazy grupowej turnieju z cyklu World Grand Prix 2009. Plan przewidywał, że turniej grupy B, podobnie jak Puchar Polski kobiet, w Poznaniu. Tak się jednak nie stanie. Panie zagrają w Kielcach.

Polska będzie jedynym, europejskim organizatorem fazy grupowej turnieju z cyklu World Grand Prix 2009. Turniej grupy B miał się odbyć, podobnie jak Puchar Polski kobiet, w Poznaniu. Tak się jednak nie stanie. O godzinie 13:00 na konferencji prasowej w Kielcach poinformowano, że to właśnie miasto będzie gospodarzem turnieju.

Jak potwierdził w rozmowie ze Strefą Siatkówki Jacek Sęk reprezentujący Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej w Kielcach, dziś ogłoszono wybór nowego gospodarza turnieju World Grand Prix. – Po raz pierwszy w Kielcach będziemy gościć reprezentację Polski kobiet. Cieszy nas to bardzo, tym bardziej, że będzie to pierwszy poważny sprawdzian przed polską publicznością pod wodzą nowego trenera. Z pewnością dołożymy wszelkich starań, by turniej ten zakończył się pełnym sukcesem organizacyjnym – powiedział Jacek Sęk.

Przypomnijmy, że grupa B rozegra turniej w dniach 31 lipca – 2 sierpnia 2009 roku. Do Kielc oprócz naszej reprezentacji przyjadą siatkarki Holandii, Japonii i Tajlandii.źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved