Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ireneusz Mazur już z zawodnikami Politechniki

Ireneusz Mazur już z zawodnikami Politechniki

Ireneusz Mazur przyjechał do Warszawy. Od razu zabrał się do pracy. Poprowadził wieczorny trening siatkarzy J.W. Construction OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej. "Inżynierowie" z optymizmem patrzą na przyszłość zespołu.

Na zajęciach pojawiła się również prezes klubu, pani Jolanta Dolecka, która przedstawiła zawodnikom zastępcę trenera Krzysztofa Kowalczyka. Miało to wymiar czysto symboliczny, gdyż taka persona jak Mazur jest w siatkarskim świecie doskonale znana. Wystarczy wspomnieć mistrzostwo Europy i świata z reprezentacją Polski juniorów czy dwa tytułu mistrza Polski oraz Puchar Polski ze Skrą Bełchatów.

„Inżynierowie” z optymizmem patrzą na przyszłość zespołu. – Ireneusz Mazur to doskonały fachowiec. Potrzebowaliśmy kogoś, kto dalej – do czasu powrotu Krzyśka Kowalczyka – pociągnie ten wózek i uważamy, że Mazur to doskonały wybór. Nie ukrywamy zresztą, że Zarząd konsultował z nami swoją decyzję – powiedział Radosław Rybak, atakujący i kapitan Akademików.Już w najbliższą niedzielę Mazur zadebiutuje w roli szkoleniowca Politechniki. Stołeczni zawodnicy zmierzą się wtedy w arcyważnym meczu w Bydgoszczy z Delectą. Zwycięstwo za trzy punkty praktycznie zapewni im utrzymanie w lidze, co z pewnością pozytywnie wpłynęłoby na ich grę w kolejnych spotkaniach, a co za tym idzie, na jak najwyższe miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej.

źródło: azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved