Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Siatkarz podejmuje GTPS

I liga: Siatkarz podejmuje GTPS

W meczu 17. kolejki I ligi mężczyzn lider, Siatkarz Pamapol Wieluń, podejmować będzie GTPS Gorzów Wlkp. Gorzowianom punkty są bardzo potrzebne, dlatego zapowiada się ciekawe widowisko.

W ostatniej kolejce podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego dość łatwo pokonali zespół Gwardii Wrocław. Drużyna zainkasowała trzy punkty i awansowała na czwartą pozycje w tabeli. Gorzowianie z meczu na mecz spisują się coraz lepiej, jednak grają pod ogromnym ciśnieniem, muszą wygrać kolejne spotkanie, aby nie stracić dystansu do pierwszej czwórki. Tuż za drużyną GTPS-u plasują się siatkarze z Będzina oraz Międzyrzecza, którzy również aspirują do miejsca w pierwszej czwórce.

Liga w tym roku jest bardzo mocna, dlatego każdego zespołu trzeba się obawiać, każdy może wygrać z każdym, my po ostatnim wygranym spotkaniu z Gwardią czujemy się podbudowani i jedziemy do Wielunia powalczyć o punkty – mówi przyjmujący gorzowian Mateusz Jasiński. Zwycięstwo na pewno nie przyjdzie łatwo, jednak drużyna trenera Sławomira Gerymskiego już niejednokrotnie pokazała pazur i zapewne tym razem tanio skóry nie odda, a może nawet sprawi niespodziankę.Pamapol Siatkarz Wieluń to rewelacja tego sezonu w pierwszej lidze mężczyzn. Młoda drużyna prowadzona przez trenera Damiana Dacewicza spisuje się znakomicie. Obecnie z dorobkiem trzydziestu czterech punktów Pamapol zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli i jest jednym z poważniejszych kandydatów do awansu.

Mamy duże szanse by awansować, bo grany dobrze i równo, jednak nie nastawiamy się na wygraną i nie mamy ciśnienia na awans. Będziemy walczyć i zobaczymy co z tego będzie – twierdzi atakujący Siatkarza Marcin Lubiejewski.

W ostatniej kolejce siatkarze z Wielunia pauzowali, jednak w tygodniu zagrali spotkanie z cyklu Pucharu Polski z AZS-em Częstochowa. Niestety zawodnicy nie zdołali powtórzyć wyniku z Częstochowy, przegrywając na własnym boisku 0:3. Porażka przekreśliła dalszą grę drużyny w rozgrywkach pucharowych. Teraz siatkarze skupieni są wyłącznie na lidze. Mecz z Gorzowem na pewno będzie ciekawym widowiskiem, ponieważ oba zespołu są bardzo silne i oba będą chciały odnieść zwycięstwo.

Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18, na hali przy ulicy Częstochowskiej 40 w Wieluniu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved