Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Wiktor Położewicz: Zabrakło 8 punktów

Wiktor Położewicz: Zabrakło 8 punktów

Dużo emocji towarzyszyło rywalizacji Jadaru Radom z Politechniką w VI rundzie Pucharu Polski. O awansie radomian zadecydował lepszy bilans małych punktów.

Jan Such (trener Jadaru Radom) – Najważniejsze w tym tygodniu będzie spotkanie z Treflem. O meczu z Politechniką w ogóle nie myśleliśmy. Puchar miał być dla moich zawodników treningiem przed sobotnią potyczką. Zdecydowałem się wystawić drugą szóstkę i jestem bardzo zadowolony, iż rezerwowi spisali się w tym meczu wyśmienicie. Cieszę się, że awansowaliśmy, tym bardziej, że w następnej rundzie zagramy z Resovią Rzeszów. Mogliśmy pokusić się o zwycięstwo, gdyż w tie-breaku przy stanie 12:12 mieliśmy piłkę w górze, jednak Maciej Pawliński minimalnie się pomylił.

Robert Strzałkowski (trener AZS Politechniki Warszawskiej) – Zwycięstwo na terenie przeciwnika cieszy, jednak szkoda, że odpadliśmy z Pucharu Polski. W tym spotkaniu zagrał prawie cały zespół. Było to spowodowane faktem, iż w ostatnim czasie prześladują nas choroby i kontuzje. Jestem zadowolony z wygranej, w mniejszym stopniu ze stylu gry.Damian Domonik (środkowy Jadaru Radom) – Po dwóch wygranych setach byliśmy przekonani, że już awansowaliśmy. Zaczęliśmy oglądać się na Politechnikę i właśnie przez to rywal nam odskoczył. Na szczęście trener szybko wybił nam z głowy wszelkie kalkulacje. Najważniejsze, że pomimo porażki awansowaliśmy i gramy dalej. Cieszę się, że w Pucharze Polski otrzymałem szansę gry, oby jak najwięcej takich wejść.

Andrzej Skórski (przyjmujący AZS Politechniki Warszawskiej) – W pewnym momencie wiedzieliśmy już, że do awansu zabraknie nam kilka małych punktów. Jednak zależało nam na tym, aby odnieść zwycięstwo, które wzmocniłoby nas psychicznie przed zbliżającym się meczem z Delectą.

Wiktor Położewicz (rozgrywający AZS Politechniki Warszawskiej) – Pomimo zwycięstwa w tym spotkaniu niestety nie udało się nam przejść do następnej rundy. Do awansu zabrakło nam ośmiu małych oczek. Jadar pokazał naprawdę dobrą siatkówkę, zagrał zupełnie inaczej niż w meczu ligowym. Na wyróżnienie zasługują szczególnie radomscy Kubańczycy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved