Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Pawliński: Atmosfera nadal jest dobra

Maciej Pawliński: Atmosfera nadal jest dobra

- Kontuzja Wojtka Żalińskiego nie jest aż tak poważna - uspokaja Maciej Pawliński, klubowy kolega głównego bombardiera drużyny Jadaru. W środę zespół z Radomia awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Co prawda podopieczni Jana Sucha, gdy awans był praktycznie przesądzony, ulegli ekipie z J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska w tie breaku. Skrzydłowy Jadaru zapewnia, że do najbliższego meczu z Treflem Gdańsk, tak on, jak i jego koledzy podejdą maksymalnie skoncentrowani.

Już po czwartym secie byliście praktycznie pewni awansu do dalszej fazy Pucharu Polski…Zgadza się. Fajnie się dzisiaj grało, na luzie. W ostatnich fragmentach tie-breaka chyba jednak zabrakło pełnej motywacji, dlatego przegraliśmy.

Morale zespołu nie spadło trochę po kontuzji Wojciecha Żalińskiego?

Na pewno jest to duże osłabienie naszej drużyny, ale z tego co wiem Wojtek nie skręcił jakoś poważnie tej nogi. A atmosfera nadal jest dobra.

Teraz pełna mobilizacja przed meczem z Treflem Gdańsk?

Będzie to dla nas kolejne z ważnych spotkań, do którego podejdziemy maksymalnie skoncentrowani. Będziemy chcieli zdobyć 3 punkty, co pozwoli nam się „zadomowić” na ósmym miejscu.

*Autor – Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved